KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061007
nr 1406 1007
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -50, stilleben med spegel. Olja på pannå, 50x61 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:58:48
5/7 18:51:58
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman